Yaptığımız her işte, ürettiğimiz her üründe ve sunduğumuz her hizmette en üst kalite düzeyini hedefliyoruz.

Form Elektrik, 2000 yılında enerji sektöründeki yenilikleri takip ederek, geleceğe bugünden hazır olmak vizyonu, sürdürülebilir koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ve "Dağıtım Sistemlerinde Uzman" sloganı ile faaliyetlerine başlamıştır.

Doğru Ürün,
Doğru Mühendislik, Doğru Çözüm,
Doğru Servis

Form Elektrik yenilenebilir enerji, enerji depolama çözümleri, e-mobilite ve akıllı şebeke alanlarında faaliyet göstermektedir.

Müşterilerimiz kalite anlayışımızın odak noktasıdır.

Her zaman daha iyi hizmet vermek için yüksek kalite standartlarını çalışma biçimi olarak benimsiyoruz. Sürdürülebilir yüksek kalite hedefimize ulaşmak için; işimizin odağına müşterilerimizin beklentilerini alarak, farklı ihtiyaçlar için katma değer yaratacak çözümler sunuyoruz.

Müşterilerimiz için ürün tedarik ediyor, mühendislik hizmeti ve servis desteği sunuyoruz.

Kalite politikamız

Elektrik ve enerji sektöründe müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek etkin ve nitelikli ürünleri tedarik etmek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak olarak özetleriz.

Bunun için tüm çalışanlarımızın benimsediği kurallara uyarak, konusunda öncelikle tercih edilen kuruluş olmayı hedefleriz.

• Müşteri Memnuniyetini ön planda tutmak,
• Dinamik ve özverili hizmet sunmak,
• Çözüm odaklı çalışmak.
• Güler yüzlü olmak,
• Dürüst ve ilkeli olmak,
• Takım ruhu ile çalışmak,
• Örnek olmak ve model teşkil etmek

Hep birlikte, kalite yönetim sistemimizin şartlarını yerine getirebilmek ve şirket hedeflerine ulaşabilmek amacıyla, sistemin her yeni katılımcı tarafından da benimsenmesi ve devamlılığını için çalışıyor, sistemin etkinliğini yasal koşullara bağlı olarak sürekli iyileştiriyoruz.