Yaptığımız her işte, ürettiğimiz her üründe ve sunduğumuz her hizmette en üst kalite düzeyini hedefliyoruz.

Orta Gerilim Sistemleri’nde kesintisiz enerji dağıtımı için arızaları anında tespit eden ve hızlı müdahale imkanı sunarak kritik sistemleri devre dışı bırakan çözümlerimiz

servis & destek

Satış Sonrası Hizmetlerimiz kapsamında, yeni cihazların devreye alınması sırasında teknisyenimiz hazır bulunarak gerekli eğitimi almanızı sağlayacaktır.

Satıs sonrası hizmetler

Cihazlarınızın optimum kullanımını garanti etmek ve ihtiyaçlarınıza özel en uygun çözümü sunabilmek için alanında uzman ekibimiz her zaman yanınızda

Hizmete alma ve eğitim

Cihazın satın alımı sonrası ilk kullanımınız sırasında yanınızda bulunacak teknisyenimizin yapacağı bilgilendirme; cihazın kalitesini koruma ve sonuçlarınızı standart bir protokolden yorumlama konusunda size faydalı olacaktır. Bu hizmet, bakım ve işletme maliyetlerinizi azaltmak için etkili bir yöntemdir.

Bakım

Form Elektrik size önleyici bakım sözleşmeleri sunar. Bu düzenli izleme sözleşmelerinin kullanımıyla; Faaliyetinize en uygun olacak şekilde oluşturulmuş bir ziyaret sıklığı, Devreye alma işinizde öncelik, Tüm aşınan parçaların zamanında değiştirilmesi, Ayarların doğrulanması ve optimizasyonu sağlanır.

Onarım

Onarım Satış Sonrası Departman, size hızlı ve doğru yanıt verebilmek için, size çevrimiçi bir arıza bulma sistemi (sorun giderme hizmeti) ve ayrıca yüksek kaliteli bir yardım hattı ve uzmanlarımız tarafından sitenize seyahat sunar.

Yardım hattı

Teknisyenlerimiz tüm aramalarınızın aciliyetinin farkındadır ve faaliyetlerinizi yavaşlatmamak için sorununuzu telefonla tespit edip çözmek için mümkün olan her şeyi yapacaktır.

Yerinde Müdahale

Teknisyenlerimiz ihtiyaçlarınıza tamamen duyarlıdır ve bu nedenle cihazın eksiksiz bir teşhisini gerçekleştirir ve sorunu hemen çözmek için sitenize hızla gidebilirler. Böylece kaliteli bir onarım güvencesine sahipsiniz.

Havai Hat Tekrar Kapamalı Direk Tipi Kesici (Recloser)

Sekonder Koruma Röleleri Orta gerilim şebekelerinde kullanılan en önemli devre elamanı olan Sekonder Koruma Röleleri gerilim, akım ,frekans , gibi elektriksel büyüklük veya termal sıcaklık ve yağ gibi fiziksel büyüklükleri çeşitli sensörler ile ölçerek kritik seviyelerde meydana gelen değişimlere ve hatalara hızlı tepki vererek sistemi oluşturan , Transformatör , Genaratör , Kapasitör Bankı ve Hatların koruması görevini yerine getiriyorlar.

Sekonder Koruma Röleleri

Sekonder Koruma Rölesi ve Devre Kesici birleşimi olan Direk tipi kesiciler, kompakt yapıları , uzun ömürleri ve bakım gerektirmeyen tasarımları ile günümüz modern havai hat dağıtım şebekelerinin vaz geçilmez ve en önemli ana devre elamanlarıdır.

Arıza Akımı Gösterge Cihazları

Bir Elektrik Dağıtım Şebekesinde meydana gelecek Faz-Faz / Faz-Toprak arızası  sonucu meydana gelecek kesinti sürelerinin en aza indirilmesi, arızanın meydana geldiği lokasyonun çok kısa sürede tespit edilip arızanın giderilmesi enerjinin sürekliliği açısından önem taşıyor.

Hem Yer Altı Kablo Şebekeleri hem de Havai Hat şebekeler için kullanılan Arıza Akımı Gösterge Cihazları, haberleşme desteği ile modern elektrik dağıtım şebekelerinin vazgeçilmez yardımcı elemanları.

LoM Rölesi ( Şebeke İzleme Rölesi)

Yenilenebilir Enerji tesisleri arttıkça , şebekeye etkileri artmakta ve bu etkiler sonucunda çeşitli sorunlar çıkmaktadır. Yenilenebilir Enerji tesisi ile şebeke arasındaki Gerilim, Frekans gibi önemli  elektriksel değerleri Ulusal Şebeke kriterlerimize göre sürekli kontrol eden bu röleler, olası bir kritik değişimde Yenilenebilir enerji tesisini şebekeden ayırma görevini üstleniyorlar.

Çözüm Ortaklarımız